Kosmetika Třinec - Markéta Cieslarová

Hotel Steel, 3. patro, dveře 320
Náměstí svobody 527
Třinec

Telefon: +420605127763
E-mail: kosmetika.cieslarova@seznam.cz

Brazilská depilace

Brazilská depilace je metoda odstranění chloupků a je určena pro intimní partie těla a třísla. Znamená tedy celkovou likvidaci pubického ochlupení.

Tato depilace je kosmetickým trendem od 90. let 20. století. Z Brazílie se tento styl dostal do USA a odtud i do Evropy. Dnes si většina žen nechává odborně depilovat intimní partie pro svůj dobrý pocit a pro přitažlivost partnera.

Názory na zbavování se chloupků v intimní oblasti se velmi různí. Zatímco jeden tábor razí cestu dohola, druhý tvrdí, že chloupky mají svůj smysl. Určitě existuje skupina mužů, které vzrušuje hustě zarostlé ochlupení, ale také těch, kterým se více líbí přirození zcela holé. Pokud vás ovlivní fakt, že až 88 procent mužů upřednostňuje oholené pohlaví, a rozhodnete se s tím něco udělat nebo jen hledáte v této oblasti nové trendy, máte dvě možnosti. Zkrotit chloupky sama nebo se vydat do rukou odborníka.

Tato metoda depilace se zrodila v tropické Brazílii, kde bikiny zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Z tohoto důvodu je tato depilace (nebo přesněji epilace) velmi důkladná a nenechá na vás ani chloupek! Samozřejmě po domluvě s kosmetičkou je možno upravit styl podle vašeho požadavku - tedy lze nechat vpředu úzký proužek či trojúhelníček. Depilují se také genitálie a zadní partie (oblast análu).

Jedná se o depilaci intimních partií především u žen, ale v poslední době se depilace jako taková stává stále populárnější i u mužského pohlaví. Chloupky se vytrhávají i s kořínkem z folikulu. Je to v podstatě depilace se zaměřením na intimní partie a kompletní odstranění ochlupení v této oblasti. Vzhledem k citlivosti těchto partií je nejvhodnějším materiálem pro brazilskou depilaci cukrová pasta, která nepoškodí jemnou pokožku a sliznice v těchto oblastech.

Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar:

  • nejčastěji v podobě úzkého proužku (landing strip) nebo trojúhelníku (triangle),
  • při Brazil Hollywood jsou pak odstraněny chloupky úplně,
  • Brazil Special nabízí možnost různých tvarů a barev,
  • varianta Bikini je odstranění chloupků v oblasti třísel, v případě depilace verze Bikini Tanga jsou chloupky navíc odstraněny i v horní části zadních partií.

Brazilská depilace se provádí bez spodního prádla, takže Vám to bude připomínat návštěvu gynekologa. Ideální délka chloupků je 5 – 10 mm. Partie se odezinfikují tonikem Epil, osuší a zapudrují speciálním pudrem před depilací. Poté je nanášena cukrová pasta proti směru chloupků a chloupky se vytrhávají i s kořínky pomocí depilačních proužků nebo cukrovou pastou samotnou. Kosmetička při depilaci používá latexové rukavice. Všechny pomůcky k depilaci jsou jednorázové. Po depilaci je pokožka ošetřena zklidňujícím a čisticím tonikem. Navíc si můžete nechat aplikovat ampuli proti růstu chloupků.

Ceník naleznete zde

Novinky

Podzimní ošetření pleti

29. 9. 2014

Po letním a lehkém ošetření pleti je třeba dodat pleti energii, vitamíny, antioxidanty a celkově pleť osvěžit.

Přijďte na REVITALIZAČNÍ KŮRU s koenzymem Q10, vitamíny a ceramidy.

Máme nový web

21. 1. 2014

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, jak se vám libí?

Napište nám

21. 1. 2014

Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. 

archív